Hakkımızda

ÖZ GÖREVİMİZ

Ülke menfaatlerine uygun olarak gerçek değerin teminatı olan ekonominin sağlıklı büyümesine ve sürdürülebilir kalkınmaya ve refaha Özkurt Tarım Makinaları olarak katkıda bulunmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük
Müşteri Değerlerine Saygı
Daima Yenilikçilik ve Yeniliğe Açık Olmak
Uluslararası Standartlarda Hizmet Vermek
Topluma Değerlerine Saygı
Yasalara ve Bilimsel Gerçeklere Göre Hareket Etmek.

MİSYONUMUZ;

Müşterilerimizin bugünkü beklentileri ve gereksinimlerini tam ve zamanında karşılayıp, onlara kaliteli ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işleme hizmeti ,hızlı cevap veren bir işletme olmaktır.
İç Anadolu Bölgesinin tarım bölgesi olması şirketimizin sürekli gelişim felsefesini ilke edinmesi bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmamız gerektiğini göstermektedir.

VİZYONUMUZ;

Özkurt Tarım Makinaları olarak müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, insan kaynaklarına değer veren bunun yanında Ar-Ge çalışmalarını destekleyen bu çalışmaların gelişmesine yardımcı olan iletişime dayalı yönetim anlayışını benimsemekteyiz.
Müşterilerimiz , ortaklarımız , tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte bir bütünlük duygusu oluşturarak hedeflerimiz doğrultusunda ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden taviz vermeden yolumuza devam etmek önceliğimiz olacaktır